ffnt.pl EMS – FFNT

CHCESZ WIEDZIEĆ CO TO JEST TRENING EMS?

Jeśli myślisz o zrzuceniu kilku kilogramów i zredukowaniu tkanki tłuszczowej ten trening jest dla Ciebie! a my ci w tym pomożemy!

Na jednym treningu EMS poprzez elektrostymulację jesteś w stanie spalić nawet 1200 kalorii.

Zależy Ci na wzmocnieniu mięśni – nic prostszego, dzięki naszym trenerom i regularnym treningom wzmocnisz między innymi najsłabsze partie swojego ciała w zadowalająco szybkim tempie.

Masz pracę siedzącą i bolą Cię plecy?

Ponad 90% osób korzystających z treningu elektrostymulacji mięśni EMS zauważyło znaczną redukcję bólu pleców już po kilku sesjach treningowych.

Nie możesz pozwolić sobie na tradycyjne metody treningu ponieważ bolą Cię stawy lub kręgosłup?

Trening EMS jest najbezpieczniejszą form treningu na świecie. Podczas sesji treningowych nie korzystamy z żadnych obciążeń, co sprawia że Twoje stawy i kręgosłup są bezpieczne.

Masz rodzinę, firmę lub dużo pracujesz i nie masz czasu na tradycyjne treningi kilka razy w tygodniu po półtorej godziny?
Pamiętaj, u nas trening trwa 20 minut i wykonujesz go jedynie 1️ w tygodniu. Dzięki bardzo dużej aktywacji mięśni to wystarczy aby osiągać rezultaty jakich oczekujesz.
Z treningu EMS korzystają najlepsi sportowcy na całym świecie. Piłkarze Bayern Monachium, Realu Madryt, koszykarze NBA, kierowcy F1, zawodnicy sportów walki itd. Innowacyjna metoda treningowa EMS jest też bardzo popularna w show biznesie. Aktorzy, prezenterzy, piosenkarze regularnie korzystają z metody elektrostymulacji. Potwierdza to, że 20 minutowy trening EMS jest niezwykle efektywny.

WNIOSKI:

  • Trening EMS pozwoli spalić Ci nawet do 1200kcal.
  • Elektrostymulacja mięśni jest bezpieczną formą treningu.
  • Trening EMS bardzo szybko wzmacnia całe ciało oraz mięśnie głębokie.
  • Tylko 20 minut raz w tygodniu.

Podczas treningu EMS nie korzystamy z żadnych ciężarów i w ten sposób twoje Stawy i kręgosłup są w pełni bezpieczne.

 

Zobacz na czym polega EMS